Jak zwiększyć ruch na stronie? Porady dla początkujących

No Comments

image

 

Jeśli masz już własną stronę internetową, ważne jest aby w końcu zaczęła przynosić zyski, ale jak tego dokonać?

Dzisiaj dowiesz się, w jaki sposób możesz zdobyć uwagę odbiorców i co najważniejsze: jak dać się odnaleźć pośród konkurencji i jak zwiększyć ruch na Twojej witrynie. Część z poniższych sposobów jest darmowa, reszta natomiast płatna. Wszystkie są na pewno legalne i wykorzystują techniki White Hat. Tyle słowem wstępu, zaczynamy.

1. Zareklamuj się

 1. Poza linkowaniem, możesz wykorzystać inne sposoby na zwiększenie ruchu na stronie. Weź kartkę i długopis, napisz listę wszystkich sposobów jakie przyjdą Ci do głowy, aby ktokolwiek znalazł Twoją witrynę w gąszczu konkurencji.
 2. Siedź na grupach dyskusyjnych. Wdawaj się w dyskusje z innymi użytkownikami, pamiętaj żeby do swojej stopki dodać adres Twojej witryny internetowej.
 3. Publiczne katologi? Czemu nie! Serwisy typu panoramafirm, katalog onetu itd., przybliżą Cię do wymarzonego pierwszego miejsca w google.
 4. Jeżeli masz odpowiednie finanse – pomyśl nad PPC (pay per click). Google,, Yahoo i Microsoft, dają możliwość dodawania takich reklam.

2. Social Media

Wykorzystaj potencjał social media do zwiększenia ruchu na Twojej stronie. Pamiętaj – social media nienawidzą nudy, publikuj tylko atrakcyjną treść a wykresy Google Analytics skoczą w górę. Poprawne i sumienne prowadzenie profili firmowych w social media daje widoczny skok unikalnych użytkowników.

3. Treść to podstawa

 1. Zlecanie pisania artykułów czyli outsourcing. Za niewielkie pieniądze studenci dziennikarstwa chętnie napiszą dobrą treść za małe pieniądze. Autorskie tworzenie zawartości jest bardzo ważne przy indeksacji w wyszukiwarkach.
 2. Wideo to przyszłość. Krótki informacyjny film dotyczący Twojego produktu, umieszczony na Twojej witrynie może znacznie poprawić konwersje i page ranking.
 3. Sumienność w dodawaniu treści. Jeżeli Twoim celem są regularne wizyty nowych czytelników, musisz posiadać regularnie dodawane treści.
 4. Konkursy. Dzięki dodaniu konkursu na swoją witrynę i wypromowanie go, ruch na Twojej stronie wzrośnie nawet kilkukrotnie.

4. SEO

Polepsz wyniki wyszukiwania Twojej witryny poprzez skupienie się na odpowiednich słowach kluczowych. Mówią na to optymalizacja stron internetowych, taki zabieg pomaga użytkownikom wyszukać konkretną witrynę.

5. Gratisy

Dodawaj gratisy do swoich usług. Każdy je uwielbia. Dzięki stosowaniu takiej metody zaskarbisz sobie więcej klientów.

  Kategorie

  O blogu In2Web

  Na naszym blogu znajdziesz ciekawe porady dotyczące pozycjonowania, nowości ze świata social media i wiele więcej.

  Request a free quote

  We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

  Zapisz się do Newslettera!

  Musisz koniecznie przeczytać

  See all posts
  No Comments