Pay Per Click Management

Kampanie Adwords

Google AdWords pozwoli Ci dotrzeć z usługami tam, gdzie szukają ich konsumenci. Dzięki wiedzy zespołu In2Web zyskasz nowych klientów, zaufaj ekspertom z wieloletnim doświadczeniem.

Przy pomocy kampanii Google Adwords Twoja reklama będzie widnieć w Google tylko w przypadku gdy potencjalny klient wyszuka zapytania dotyczące Twojej oferty. Przy odpowiedniej optymalizacji kampanii, jest to najszybszy i najbardziej efektywny sposób na pozyskanie klientów dla Twojej firmy.

Już od wielu lat z powodzeniem usprawniamy kampanie marketingowe Adwords. Za pomocą analizy słów kluczowych wzrośnie ilość odwiedzających Twoją witrynę internetową. Firmy, które potrafią przekuć potencjał Google AdWords w realne zyski otrzymują zdecydowanie więcej zapytań ofertowych, zyskując nowych klientów.

Nasz certyfikowany zespół od kampanii Adwords sprawi, że to reklama Twojej firmy pojawi się na samej górze wyników w Google. Osiągnij większe dochody, a przy tym w znaczny sposób obniż koszty odwiedzin swojej firmowej strony! Podczas przebiegu współpracy otrzymasz dostęp do szczegółowych sprawozdań, które w miarodajny sposób pokażą efekty.

Przygotowanie strategii

Przeprowadzimy analizę obecnych działań, ustalimy strategie, cele i dobór odpowiednich słów kluczowych aby konwersja była możliwie jak najwyższa.

Skuteczne reklamy

Opracujemy skuteczne teksty reklamowe, reklamy graficzne jak i rozszerzenia kampanii.

Optymalizacja kampanii

Nasi specjaliści bazują na raportach on live z pomiarem konwersji, dzięki czemu mogą oni dokładnie zoptymalizować wyniki i stawki.

Sprawozdania i analizy

W trakcie przebiegu kampanii wysyłamy na bieżąco raporty jej skuteczności, analizę statystyk, wykorzystania budżetu, wniosków i planu działań na kolejne miesiące.

Realne efekty

Tworzone i usprawniane przez nas kampanie są budowane na podstawie wyznaczonych celów przez klienta, gwarantujemy efekty.

Dwa warianty rozliczeń

Z naszymi klientami rozliczamy się poprzez prowizję, wysokość prowizji jest naliczana na podstawie wysokości budżetu i długości trwania kampani lub rozliczenie od konwersji czyli za sam efekt.

Nasi certyfikowani specjaliści obsługują kampanie za pośrednictwem serwisów: Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter i YouTube.

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie

Pełny dostęp do konta

wysoka jakość kampanii

stały kontakt

obniżenie kosztów

natychmiastowe zmiany

pierwszy miesiąc gratis

Nie widać Cię w Google? 

Pomożemy Ci w zbudowaniu efektywnej kampanii Twojej firmy, wycena jest darmowa

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a stworzone przez nas projekty w pełni odwzorują charakter Twojej firmy. Przekonaj się sam i napisz - śmiało!