Email Marketing

Email Marketing

Pomożemy Ci w zbudowaniu długotrwałej relacji z klientami dzięki niesamowicie efektywnym narzędziu jakim jest email marketing. Musisz wiedzieć jak wysyłać e-mail marketing a nie spam, wiemy jak Ci pomóc 

Email marketing zapewnia skuteczną relacje pomiędzy Twoją firmą, a docelową grupą odbiorców, jest to niezwykle wydajny sposób na zdobycie klientów. Twoja działalność w bardzo krótkim czasie może wskoczyć na wyższe obroty.

Specjaliści są zgodni, email marketing to  jeden z kluczowych elementów który pozwoli Ci pozyskać dużą liczbę klientów w krótkim czasie. Kampanie które przygotowujemy dla naszych zleceniodawców są dopasowane do grupy odbiorców, dzięki czemu poszerzana jest świadomość marki co przełoży się na zwiększenie zysków.

Regularne działania w zakresie prowadzenia własnej bazy odbiorców, to nie tylko sposób na kilkukrotne zwiększenie dochodów, dzięki temu poszerzysz także lojalność klientów. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość firm korzysta z narzędzia jakim jest email marketing, niestety podchodzą one do tego niezbyt profesjonalnie – dlatego warto zatrudnić do tego celu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół dołoży starań aby zmaksymalizować Twoje dochody.

Odpowiednie planowanie

Nasz zespół opracuje najlepszą możliwą strategię, aby przyciągnąć odbiorców na których Ci zależy, nie będą to przypadkowe osoby które nie są zainteresowane Twoimi produktami czy usługami.

Testy optymalizacyjne

Czołową zasadą dobrych działań email marketingu jest to aby przetestować wszystkie możliwe scenariusze wysyłki. Należy pamiętać, ze nie zawsze, to co nam się wydaje skuteczne, będzie równie dobrze odebrane przez potencjalnych klientów. 

Kreacja to podstawa

Kluczem do efektywnej kampanii marketingowej jest jej kreacja. Posiadamy masę skutecznych szablonów które zwiększą wskaźnik CTR (Click-Through Rate) dzięki czemu zwiększy się i liczba odwiedzin strony docelowej.

Śledzenie i raporty

Zespół In2Web będzie regularnie przekazywał Ci  raporty i sprawozdania z przeprowadzonych działań, dzięki nim dowiesz się między innymi ile osób przeczytało wiadomość, a ile kliknęło w link do Twojej strony.

Załatwimy za Ciebie wszystko, począwszy od indywidualnie dostosowanych treści, kończąc na sprawozdaniach z przeprowadzonych działań.

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie

Buduj obecność swojej marki w internecie, wybierając nasze usługi marketingu e-mailowego. Nasz zespół łączy podczas stosowania email marketingu to co najważniejsze czyli strategię, kreacje i śledzenie.

30

aktywnych kampanii

99

szablonów mailingowych

18

aktywnych klientów

14

scenariuszy mailingu

Jak możemy Ci pomóc?

Nasz zespół z przyjemnością podejmie się wykonania zlecenia email marketingu dla Twojej firmy

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a stworzone przez nas projekty w pełni odwzorują charakter Twojej firmy. Przekonaj się sam i napisz - śmiało!