Web Development Services

Opieka Social Media

Dzięki utworzeniu i odpowiedniemu prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, nasz zespół sprawi, że Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna, uczestnictwo firm w mediach społecznościowych to standard.

Media społecznościowe to aktualnie niesamowicie efektywne narzędzia do budowania marki. Profile na Facebook, Google+, Twitter, YouTube, Pinterest, LinkedIn czy Instagram to jeden z najlepszych sposobów na zbudowanie trwałej więzi pomiędzy Twoją firmą a jej klientami.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę mediów społecznościowych. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, budujemy strategie działania, tworzymy unikalne treści, zajmujemy się również obsługą konkursów i promocji.

Social Media Marketing to już standard, w dzisiejszych czasach każda firma posiada swoje profile społecznościowe, ale najważniejszym jest, aby były one prowadzone na bieżąco i w umiejętny sposób. W przeciwnym razie efekty będą wymierne. 

Monitoring marki 24/7

Nie tylko pomożemy w poprawieniu reputacji Twojej firmy, ale i będziemy na bieżąco śledzić jak Twoją działalność postrzegają klienci.

Konkursy i promocje

Konkursy i akcje promocyjne na portalach takich jak Facebook, Twitter czy Instagram mogą przynieść efekty w bardzo krótkim czasie. Nasz zespół przygotuje dla Ciebie efektywne konkursy bazując na potrzebach docelowego klienta.

Prowadzenie profili społecznościowych

Nasz zespół specjalistów ds. mediów społecznościowych może zarządzać kontami Twojej firmy i stworzyć więź pomiędzy Twoją działalnością a kientami.

Tworzenie profili społecznościowych

Tworzymy profile mediów społecznościowych dla klientów, wiemy jak połączyć wysokiej jakości unikalne treści z estetyką i identyfikacją wizualną. Twoje profile będą w pełni odzwierciedlać markę jak i jej odbiorców.

Opowiedz nam o swojej firmie i bądź widoczny w Social Media

Nasz zespół pomoże Ci wykorzystać potencjał marketingu mediów społecznościowych, SEO i reklamy online, wycena jest darmowa.

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie