Pay Per Click Management

Filmy i Animacje Reklamowe

Prawdziwym wyzwaniem jest odpowiednie zaprezentowanie swoich usług czy produktów. Spoty reklamowe i animacje to forma wizualna która potrafi zdziałać cuda i zapewnić niesamowite efekty.

Stworzymy dla Twojej firmy niepowtarzalną animację reklamową, zaprojektowaną w oparciu o charakter Twoich produktów i specyfikacje branży. Przystosujemy ją również pod grupę odbiorców docelowych Twoich usług, będzie to idealne uzupełnienie podsumowania oferty. 

Z badan wynika, że chwytliwa i wpadająca w pamięć animacja reklamowa ma bezpośrednie odbicie na ilości sprzedanych usług czy też produktów. Im lepsza "otoczka" produktu tym chętniej klienci będą go kupować. A my wiemy jak to zrobić, 

W ramach oferty animacji reklamowych możemy zaprojektować:

  • Animacja reklamowa 2D, 3D
  • Animowana prezentacja, infografika
  • Intro i czołówki
  • Postprodukcja
  • Animacje whiteboard
  • Film promocyjny

Animacja reklamowa 2D/3D

Animacje tego typu najczęściej promują dane usługi, produkty czy też budują świadomość marki. Mogą zostać wykorzystane wszechstronnie i mają zastosowanie w każdej branży.

Animowana prezentacja/infografika

Zwyczajne i mało efektywne prezentacje w powerpoincie to już przeszłość. Dzięki infografice przedstawisz najważniejsze dane w ciekawy i przystępny sposób. Infografiki przygotowane przez nas są wciągające niczym opowieść.

Intro i czołówki

Pierwsza sekwencja materiału wideo, przedstawiająca logotypy twórców i początkowe napisy. Przygotujemy dla Twojej działalności niespotykaną czołówkę podwyższając standardy.

Postprodukcja

Usługa ta to nic innego jak obróbka cyfrowa obrazu i dźwięku zawartego w materiale wideo. Do postprodukcji używamy najnowszych technologii co zapewni najlepsze możliwe efekty.

Animacje whiteboard

Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalną i estetyczną animacje w formie whiteboard, czyli rysunkową animacje wykorzystującą wycinki i wstawki dłoni.

Film promocyjny

Nasze spoty reklamowe wyróżniają się na tle konkurencji oryginalnym pomysłem i wykonaniem na najwyższym poziomie. 

Nasi graficy obsłużyli już dziesiątki zadowolonych klientów, skorzystaj z naszych usług.

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie

Jaki rodzaj animacji potrzebujesz? 

Zespół In2Web chętnie podejmie się zlecenia zaprojektowania dla Twojej działalności profesjonalnej animacji reklamowej

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a stworzone przez nas projekty w pełni odwzorują charakter Twojej firmy. Przekonaj się sam i napisz - śmiało!