Local Seach Optimization Services

Sklep Internetowy

Jeżeli chcesz założyć sklep internetowy, lub myślisz o modernizacji istniejącego już sklepu to świetnie trafiłeś! Wiemy jak Ci pomóc.

Platformy sprzedażowe jak i sklepy internetowe są w tym momencie tak popularne, że żeby wyróżnić się spośród konkurencji, trzeba zaoferować potencjalnemu klientowi coś więcej, niż tylko obszar, w którym może zakupić dany produkt. Użytkownik musi poczuć się prawie, jakby przechodził pomiędzy wirtualnymi półkami z produtami. Kluczem do stworzenia udanego projektu jest poznanie oczekiwań klienta, my wiemy jak to zrobić.

Projektujemy dedykowane sklepy internetowe, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby klienta. Tworzymy wyjątkowe szaty graficzne a także wzbogacamy istniejące oprogramowanie w dodatkowe moduły i rozszerzenia. Stawiamy na współpracę opartą na zaufaniu, obejmującą dopasowanie sklepu internetowego do specyfiki branży danego projektu jak i strategii.

Do każdego wdrażanego sklepu internetowego oferujemy pomoc merytoryczną, zarówno w zakresie obsługi technicznej usprawniania procesów, jak i wyboru odpowiedniej ścieżki promocji. Nie zostawimy Cię samego.

34,8%

Wzrost transakcji online

57,48%

Wzrost przychodów

146%

Wzrost ruchu organicznego

47%

Wzrost ruchu mobilnego

Effective Local SEO Solutions

W dzisiejszych czasach strony przegląda się nie tylko laptopach czy monitorach, ale przede wszystkim, na telefonach, tabletach i przeróżnych innych urządzeniach, tworzymy responsywne strony internetowe ruch mobilny to teraźniejszość i przyszłość, serwis w technologii responsywnej to już standard.

Jeśli chcesz się dowiedzieć trochę więcej o kosztach zaprojektowania i uruchomienia sklepu internetowego, jego możliwości lub masz po prostu jakiekolwiek inne pytanie związane z naszą ofertą napisz do nas.

Effective Web Development Solutions

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie

Opowiedz nam o swoim pomyśle

Pozwól nam zbudować wizerunek Twojej marki w internecie od A do Z

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a stworzone przez nas projekty w pełni odwzorują charakter Twojej firmy. Przekonaj się sam i napisz - śmiało!

Opinie klientów

Wszystkie opinie