Pay Per Click Management

Identyfikacja wizualna

Oferujemy kompleksowe usługi budowania wizerunku w sieci. Potrzebujesz loga, wizytówki lub papieru firmowego? Wszystko to i wiele więcej zaprojektujemy dla Ciebie w konkurencyjnej cenie

Zaprojektujemy dla Ciebie niepowtarzalne logo, stworzone w oparciu o charakter marki i specyfikacje branży, przystosujemy je również do grupy odbiorców docelowych Twoich usług czy też produktów. Sprawimy aby Twoje logo wpadało w oko i nie dało o sobie zapomnieć przez długi czas.

Z badan wynika, że chwytliwe i wpadające w pamięć logo ma bezpośrednie odbicie na ilości sprzedanych usług czy też produktów. Im lepsza "otoczka" produktu tym chętniej klienci będą go kupować. A my wiemy jak to zrobić, 

W ramach oferty identyfikacji wizualnej możemy zaprojektować:

  • logo
  • wizytówki
  • papier firmowy
  • plakaty
  • ulotki
  • teczkę ofertową z miejscem na wizytówki
  • projekt nadruku na płytę CD i okładkę
  • koperta (wszystkie formaty)
  • naklejka
  • szablon prezentacji

 

Logotyp

Logotyp to zdecydowanie najsilniejszy element identyfikacji działalności. Zapadający w pamięci i rozpoznawalny element który nieraz może przesądzić o sukcesie całej Twojej marki.

Wizytówki

Jeżeli jeszcze nie masz firmowej wizytówki lub potrzebuje ona odświeżenia świetnie trafiłeś, stworzone przez nas wizytówki są jednocześnie nowoczesne i zapadające w pamięć.

Plakaty

Plakaty reklamowe to często wykorzystywany element reklamowania usług i wydarzeń. Wiemy jak zaprojektować plakat aby się wyróżniał i przyciągał wzrok.

Ulotki

Ulotki reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy, dzięki niewielkich kosztach i gabarytach są one wszechstronnie dystrybuowane. Ulotki zaprojektowane przez nasz zespół przyciągają wzrok i są atrakcyjne wizualnie.

Papier firmowy

Papier firmowy to idealne uzupełnienie materiałów do reklamy. Wpływa pozytywnie na postrzeganie Twojej działalności przez klientów.

Możliwość druku

Dzięki współpracy z drukarnią możemy w bardzo konkurencyjnych cenach wykonać również druk projektów, wszystko załatwisz u nas.

Nasi graficy obsłużyli już dziesiątki zadowolonych klientów, skorzystaj z naszych usług.

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie

Jaki rodzaj identyfikacji wizualnej potrzebujesz? 

Zespół In2Web chętnie podejmie się zlecenia zaprojektowania dla Twojej działalności profesjonalnego logotypu

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a stworzone przez nas projekty w pełni odwzorują charakter Twojej firmy. Przekonaj się sam i napisz - śmiało!