Sklep online z suszem CBD

Jeżeli projekt Ci się spodobał, możemy zaoferować podobne rozwiązanie.
 

Firmie GreenMedicalCBD zależało na dobrej optymalizacji treści pod SEO i wprowadzeniu szeregu integracji, które ograniczyłyby obsługę klientów do minimum. Wdrożyliśmy w pełni automatyczną integrację z firmami kurierskimi, płatnościami online i systemem fakturowym. Dzięki temu cała obsługa zamówień ogranicza się do 3 kliknięć i nalepienia automatycznie wygenerowanej etykiety na przesyłkę. Jest to realizacja od A od Z ponieważ zajęliśmy się również copywritingiem, jedyny element, jaki dostarczył klient, to logotyp.

Pierwsza sekcja strony głównej wraz ze sliderem.
Na stronie głównej wyeksponowaliśmy również część produktów z hiperłączem do pełnego asortymentu.
Na stronie produktowej wdrożyliśmy szereg filtrów i dodatkowe informacje o każdym produkcie.
Strona produktu wraz z wyborem wariantu.
Zamawianie podzielone na intuicyjne kroki.
Mnogość firm kurierskich, wszystko zautomatyzowane, klient nie musi przenosić danych do panelu firmy kurierskiej i zamawiać kuriera, nasza integracja robi to za niego. Po stronie właściciela e-sklepu, obsługa przesyłek ogranicza się do wydrukowania etykiety, naklejenia jej na paczkę i oczekiwanie na kuriera.
W przypadku InPostu, klient może w bardzo przyjazny i intuicyjny sposób wybrać sobię dany paczkomat.
Wdrożone zostały natychmiastowe płatności online wraz z blikiem.
Statusy e-mail dotyczące zamówienia oraz faktura VAT są generowane w pełni automatyczne i wysyłane do klienta.
Banalnie prosty w obsłudze panel administratora, dzięki któremu klient, może modyfikować każdy element na stronie, dodawać nowe produkty, ustawiać rabaty, przeglądać statystyki, zamówienia, zamawiać kuriera i wiele więcej.

Od klienta

“Mogę każdemu w ciemno polecić ekipę In2Web, zrobili wszystkie integracje dokładnie tak jak sobie to wymyśliliśmy, również za optymalizacje pod SEO należy się tu pochwała bo sklep już po kilku dniach był widoczny w google pod interesującymi mnie frazami, świetna robota. Poszerzam naszą współpracę o pozycjonowanie abonamentowe, mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia wiem, że oddaje robotę w dobre ręce.”

Zaciekawiła Cię ta realizacja?
Przygotujemy dla Ciebie ofertę

Inne realizacje

See all