20 000 zł przychodu z budżetem 2500 zł – Luksusowy Butik Online

Jeżeli projekt Ci się spodobał, możemy zaoferować podobne rozwiązanie.
 

Właścicielka nowo powstałego Luksusowego butiku online EDRIMO powierzyła nam przygotowanie strategii i obsługę kampanii za pośrednictwem platformy google ads, przez 2 miesiące trwania kampanii, z miesięcznym budżetem na poziomie 1250 zł wygenerowaliśmy 20 000 zł przychodu, poniżej szczegółowe statystyki wraz z opisem.

Zadanie nie należało do najprostszych, e-sklep dopiero co powstał. Nie mogliśmy liczyć na klientów pozyskanych za pośrednictwem organicznego ruchu z wyszukiwarek z uwagi na to, że klientce zależało na szybkich efektach, więc zamiast pozycjonowania SEO, zaproponowaliśmy kampanie Google ADS.

Dostaliśmy do dyspozycji stosunkowo niski budżet w wysokości 1250 zł miesięcznie. Kluczem do niskobudżetowych kampanii jak wiadomo jest minimalizacja kosztów za kliknięcia i przygotowanie e-sklepu pod maksymalizacje konwersji, po wielu dniach testów A/B z użyciem kilkuset fraz, wykluczeniem tych mało rentownych i optymalizacji e-sklepu pod konwersje, udało nam się osiągnąć zadowalającą stawkę średnią CPC na poziomie 0,57 zł. 
W ciągu 2 miesięcy nasze działania przełożyły się z sumarycznego budżetu 2500 zł na 12 konwersji i 19 905 zł przychodu.

Kampanie kontynuujemy :)

Od klienta

“Początkowo byłam nieco sceptycznie nastawiona do kampanii google ads, ale teraz już wiem że kompletnie bezpodstawnie. Agencja In2Web to doświadczony i rzetelny partner biznesowy, z którym nastawiam się na stałą współpracę.”

Zaciekawiła Cię ta realizacja?
Przygotujemy dla Ciebie ofertę

Inne realizacje

See all